‘ZZZ’; Zomerse Zwembad Zaken

Voor ons zwembad in Dinxperlo, het Blauwe Meer, was de afgelopen zomer een érg ingewikkelde. Daar was namelijk naast corona nog een plaaggeest; blauwalg. En alsof dat nog niet genoeg ellende was, ging ook het chloorbad nog stuk en kon er na slechts 14 dagen helemáál niet meer gezwommen worden. Een zéér onwenselijke situatie voor iedereen uit Dinxperlo die zo op zoek was naar verkoeling en vertier. Erg jammer! Onze gemeente heeft een overeenkomst met Optisport m.b.t. de zwembaden in onze gemeente. Men is in overleg met deze partij over de afgelopen zomer want daar zijn dingen niet goed gegaan. Ook voor Optisport was deze zomer met corona, blauwalg en (mede daardoor) érg tegenvallende bezoekersaantallen een uitzonderlijk lastige. Desalniettemin gelden er afspraken en op dit moment is de gemeente aan het bezien wat de consequenties en vervolgstappen moeten / kunnen zijn. Als CDA Aalten-Dinxperlo volgen we dit kritisch want wij vinden ‘ons’ zwembad in Dinxperlo van groot belang voor onze bevolking. Wordt vervolgd! 

Hans te Lindert, wethouder.