Contact

Gemeente Aalten vitaal!

 Het besluit van onze regering om per 29 april weer georganiseerd te mogen sporten, is een enorme katalysator gebleken voor ‘ons’ verenigingsleven. De oproep om ook niet-leden toe te laten bij sportverenigingen leidde tot een prachtige bundeling van krachten: Figulus, onze gemeente en de Talentverbinders realiseerden hele mooie initiatieven! Op twee zaken ben ik bijzonder trots. In de eerste plaats is dat de nieuwe ‘Sportkaart Gemeente Aalten’. Met deze kaart is al het aanbod van onze verenigingen in beeld gebracht en worden jongeren aangezet om hier gebruik van te maken. Meer informatie is te lezen op www.gemeenteaaltenvitaal.nl / www.dinxperlovitaal.nl . Een tweede mooie ontwikkeling is het naschoolse bewegings-aanbod van de talentcoaches van Brichbouw. Iedere woensdag- en vrijdagmiddag kan er naar hartenlust gesport worden op de velden van FC Dinxperlo (wo) en Sportpark Zuid (vr). Tientallen kinderen en jongeren maken hier inmiddels van gebruik. Als wethouder sport vind ik het prachtig om over deze sportieve ontwikkelingen te kunnen schrijven. Maar nog liever ontmoet ik u tijdens een van deze activiteiten om eens door te praten!

Hans te Lindert, wethouder.